Vede neustálý boj s jeho ex

Už za krátkou chvíli se stane poprvé maminkou. Bývalá tenistka Lucie Šafářová (32) čeká miminko s Tomášem Plekancem (37), o kterém je známo, že se ještě ani nerozvedl s Lucií Vondráčkovou (39). Z tohoto vztahu má už dva syny a v současnosti vede o ně se zpěvačkou nelítostný boj.

Měl vedle manželky milenku?

Také vás může zajímat ...

To mu ovšem nezabránilo, aby své štěstí hledal u jiné ženy. Zlí jazykové tvrdí, že Plekanec si měl začít se Šafářovou ještě v době, kdy žil s Vondráčkovou. Jak to bylo doopravdy se dnes už zřejmě nedozvíme, ale jak se říká, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu.Proslýchá se, že dodnes mu tuhle zradu Lucie Vondráčková neodpustila.

Hádky a závist

Možná také lituje toho, že si s ním kdy vůbec začala. Ale také si je vědoma toho, že minulost už bohužel nevrátí. To prý ale vůbec nevadí Šafářové.

Ta si z toho, co Vondráčková řekne, vůbec nic nedělá a myslí si, že jim jen závidí jejich štěstí a lásku. Nevyhnula se však tomu, že ji lidé se zpěvačkou srovávají, a tak vlastně neustále bojuje o místo po boku svého Plekance.

Ona by byla lepší

I proto je tak moc aktivní na sociálních sítích a neustále dává své těhotenské bříško na odiv. Nedávno se měla vyjádřit i k tomu, jak jí je Plekanec v těhotenství velkou oporou a že si nemohla vybrat lepšího partnera a otce svého dítěte. I proto nedokáže pochopit, proč ho už asi zpěvačka moc nemusí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...