Velký strach o mámu. Obejmou se ještě?

Představitelka Jany Kratinové z oblíbeného seriálu Slunečná Tereza Brodská (52) se topí v slzách. Má strach o svoji maminku, legendární herečku Janu Brejchovou (80).

Ta je dlouhodobě hospitalizovaná a Tereza teď za ní nemůže. Stav herečky je ale natolik vážný, že se o ni obává. A možnost, že bude moci maminku zase obejmout, je zatím v nedohlednu. Kvůli bezpečnostním opatřením za ní teď totiž nesmí. A tak své mamince posílá pozdravy jen na dálku.

Také vás může zajímat ...
Jana Brejchová (80)

Ta zřejmě trpí odloučením podstatně méně než její dcera. Herečka si už dle informací z hereččina okolí žije ve svém světě, i když i světlejší chvilky občas mívá.

Někdejší ikona je už 7 let upoutaná na lůžko a potřebuje celodenní péči. Tereza pro ni našla léčebnu dlouhodobě nemocných v Motole. Herečka prý nejraději vzpomíná na začátky své kariéry. To jí v hlavě zůstalo nejvíc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...