Veronika Arichteva: Trpce lituje, že musí tančit

Také se vám stalo, že jste dlouho váhali, než jste učinili nějaké důležité rozhodnutí? Pak jistě pochopíte, co prožívá hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva.

Nabídka na účinkování ve StarDance, kterou dostala asi před šesti měsíci, jí zamotala hlavu. V té době totiž plánovali s manželem, režisérem Biserem Arichtevem (41), rodinu, těšili se, že se konečně pokusí o miminko.

Také vás může zajímat ...

Před tím měli plné ruce práce, nyní si uvědomili, že založit rodinu je pro ně to nejdůležitější. Přišla však nabídka na účinkování v televizní taneční soutěži a neblaze zamíchala kartami. Půvabná herečka na ni nakonec s těžkým srdcem kývla, aby teď, když tréninky vrcholí a fyzické i psychické útrapy jsou už málem k nevydržení, trpce litovala.

Téměř pláče únavou, tvrdí o sobě, že je dřevo tance zcela neschopné. Neumí si představit, že si v přímém přenosu stoupne před lidi s něčím, co vůbec neovládá. Manžel je jí naštěstí oporou, dokonce odřekl práci na Slovensku, aby mohl své nejmilejší stát po boku.

„Únava, chyby, nekoordinovanost pohybů a obavy z každého dalšího dne,“ popisuje tmavovláska, co ji nejvíc trápí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...