Veronika Freimanová: S manželem se skoro nevídá

Idylka se nekoná! Ačkoli na svou rodinu nedá dopustit a mluví o ní je v samých superlativech, ve skutečnosti se Veronika Freimanová (63) trápí. S manželem se prý skoro nevídá. On má pracovní zázemí v Písku a Českých Budějovicích, ona v Praze.

Navíc čím dál více času tráví její manžel Vladimír Bouček (63) v Německu a Rakousku. A i když se konečně po několika týdnech za manželem vydá, stejně na sebe prý nemají čas. Přátelé o jejich vztahu tvrdí, že mají manželství na dálku.

Také vás může zajímat ...

A oběma už prý dochází chuť, aby každý žil svým vlastním životem. Před pár dny se nechala jedna z hereččiných kamarádek slyšet, že Freimanová svého manžela neviděla už skoro celý měsíc!

A že prý má dokonce podezření, že si její manžel našel v zahraničí milenku, protože kdykoli si volají, je hodně odtažitý a nerad se jí svěřuje s tím, co celé dny dělá.

A tak na tom Freimanová není příliš psychicky dobře. Dokonce prý poslední dobou kvůli trápení hubne, je bledá a z nevyspání mívá obrovské kruhy pod očima.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...