Veronika Žilková: Odchází na mateřskou dovolenou

Zdá se, že už má neustálého cestování až po krk. Herečka Veronika Žilková (57) se na mateřskou dovolenou prý velmi těší, nikdy předtím na ní totiž nebyla, protože jí to pracovní závazky nedovolily. Nicméně teď si v tom Žilková udělala pořádek, zrušila veškeré pracovní závazky a v Činoherním klubu nastoupila na dlouhou neplacenou dovolenou.

V Česku se neukáže

Také vás může zajímat ...

Žilková žije se svým manželem Martinem Stropnickým (62) v Izraeli, společně s jejich dcerou Kordulkou (13). Její muž tam má stabilní zaměstnání, ale ona nikoli. Proto musela neustále přelétávat do Česka a zpět.„Za těch posledních pět měsíců jsem let Česko–Izrael absolvovala desetkrát. A dospěla jsem k závěru, že to tak nejde,“ vysvětluje Žilková.

Bude pořád jen doma

Žilková si prý plánuje mateřskou dovolenou užít.Chce být plnohodnotnou ženou velvyslance, proto chce mít doma vždy perfektně uklizeno a také navařeno. Otázka ale je, jak dlouho ji role ženy v domácnosti bude bavit? Přeci jen je zvyklá na trochu jiný režim, a to být mezi lidmi.

Několik let byla zvyklá na to, přebíhat z natáčení na natáčení, a teď plánuje kompletně změnit svůj zaběhlý životní styl.

Nikdo jí nevěří

Její přátelé si myslí, že být jen zavřená doma není nic pro ni. Podle nich ji to bude bavit jen pár týdnů a pak začne vyšilovat, že nemá co na práci. Zkrátka je až příliš aktivní na to, aby byla bez práce, ale Žilková si prý stojí za tím, že si odpočinek užije.Netajila se ale tím, že jí bude chybět rodina, kterou má v Česku.

Především její dcera Agáta (33) a malá vnučka Mia (1).

Kam se vrátí?

Žilková si navíc naplánovala celkem dlouhou mateřskou dovolenou. Odpočívat totiž plánuje celých tři a půl roku.To je pro herečku celkem risk. Být tak dlouhou dobu mimo scénu, to by její kariéře mohlo dost uškodit. Do divadel nastoupí nové tváře, ve filmu se také objeví noví herci a na Žilkovou toho tak moc nezbyde.Bude se mít po skončení mateřské dovolené vůbec kam vrátit?

Už teď za ni v divadlech hrají alternace a po třech letech o její herecký talent už nemusí být takový zájem. Snad si svůj odchod na mateřskou dobře promyslela, protože celkem zásadně ovlivní její hereckou kariéru.Snad tedy ví, co dělá, a nebude toho v budoucnu litovat.

Třeba se časem dá také politickou kariéru jako její manžel a nebude muset řešit své divadelní ani filmové role..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...