Vladimír Kratina: Důchod? Ne!

Musí prý dřít jako mezek. Oblíbený herec Vladimír Kratina (67), kterého jste mohli vidět například v nedávném seriálu Linka, nemůže jít prý do důchodu. Nejenže by s ním vůbec nevyšel, ale hlavně by mu nic nezbylo.

Peníze jsou tedy hlavním motorem toho, že herec pracuje, i když by už teoreticky nemusel. Fanynky jsou na jednu stranu potěšeny, že o něj nepřijdou, na druhou stranu jim vadí, že jejich idol nežije aspoň trochu v komfortu.

Také vás může zajímat ...

Prý nebude typický důchodce

Přestože jeho hlas je v dabingu nezaměnitelný, postava v televizi výrazná, podle svých slov si miliony herectvím nevydělává. Sám je se situací ale smířen, aspoň prý nebude klasický důchodce. A bude se muset pořád udržovat v kondici a dobré formě. Ale prožít důchod ve společnosti kolegů a milované práce snad pro něj zase nebude tak špatné…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...