Vydělává na všem. I na manželovi?

Herečka Veronika Žilková (58) se sice na čas vzdala své profese a odjela „hrát“ manželku diplomata, svému muži a bývalému ministrovi Martinovi Stropnickému (63), do Izraele, bez práce ale dlouho nevydržela.

Také vás může zajímat ...

Normálně pracovně poměrně vytížená herečka se v domácnosti už zřejmě začala nudit, a tak si vymyslela vlastní pořad Křížem krážem Izraelem. Ten jí Česká televize nejen posvětila, ale především zaplatila. Nejenže tak Žilková využila volný čas, zatímco její muž reprezentoval Česko, ale také vydělala nemalou sumu na chod jejich velké rodiny.

Jako bonus si bezplatně procestovala celou zemi, bohatou na historii! Rozhodně se jí nedá vytknout, že by nebyla podnikavá. Navíc, ne nadarmo se říká: Co je doma, to se počítá, pánové!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...