Vyděsila fanoušky oteklým obličejem

U Petry Janů (65) jsou všichni zvyklí na to, že chodí vždy upraven. Proto všechny překvapil její vzhled na video pozvánce na chystaný koncert v Nymburce. Zpěvačka má na něm podivný účes a navíc je neskutečně oteklá v obličeji.

Také vás může zajímat ...

Okamžitě se vyrojily otázky, zda ji netrápí nějaké vážné zdravotní potíže. „Vůbec jsem ji nepoznal!“ děsil se jeden z příznivců zpěvačky. Ona sama to ale odmítá a svou proměnu přičítá novému účesu, ke kterému se prý po letech vrátila. Zároveň ale také připouští, že poněkud přibrala po operaci. „Nemohla jsem cvičit,“ vysvětluje smutně zpěvačka.

Je to ale vážně pravda, nebo se jen snaží ututlat skutečný důvod své zvláštní proměny?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...