Vyhazov z Ulice už jí netrápí

Když se před časem herečka z Ulice Tereza Bebarová (45) dozvěděla, že s ní v projektu nekonečného seriálu už nepočítají, byl to pro ni pořádný šok. Přišla o stálou práci, která ji dlouhá léta živila.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí ale nemusí smutnit, jelikož Česká televize plánuje další řadu soutěže o pečení, tentokrát s názvem Peče celá země 2. A oslovena k spolupráci byla také herečka. „Myslím, že tento pořad tak dobře zafungoval u diváků, protože už mají dost všech těch dramat, detektivek a dalších věcí, které televize vysílá,“ prozradila Tereza, kterou si diváci coby moderátorku oblíbili.

Pořad Peče celá země se setkal s úspěchem

Do pořadu se přihlásilo čtyřikrát víc zájemců než v rámci první řady a na samotné konkurzy pak bylo pozváno hned třikrát víc lidí. Tereza si tak může mnout ruce, jelikož tato spolupráce ještě evidentně může trvat klidně ještě několik let.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...