Vyráží na drsnou cestu

Výstava RETRO 70 byla 14. 6. 2016 zahájena v pražském Tanèícím domì.

Vypadá to, že Jitka Asterová (58) chytla druhou mízu a ve svém věku se rozhodla pro velmi dobrodružný krok. I když celý svůj život cestovala, jednalo se spíše o pracovní nebo klidné odpočinkové cesty a dovolené.

Také vás může zajímat ...

Teď ovšem podlehla trendu svých kolegyň a vyrazí k Nepálu, kde nebude údajně žádná zábava ani pohoda. „Bojím se trochu, protože jsem čím dál tím větší srab, ale zároveň se těším, protože to je věc, kterou jsem nikdy neudělala,“ vysvětlila Asterová, která je spíše konzervativní a ráda tráví čas doma nebo na chalupě.

Navíc se prý velmi bojí létání, tak neví, jak tak dlouhou cestu vydrží. Proč se tedy pro takovou šílenost rozhodla?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...