Vzala roli v Modrém kódu

Fanoušci seriálu Modrý kód se mohou těšit na opravdovou hereckou lahůdku! Na nabídku televize Prima, zahrát si v projektu z nemocničního prostředí, totiž kývla hvězda filmů Léto s kovbojem nebo Noc na Karlštejně, Daniela Kolářová (73).

Pro mnoho hereččiných fanoušků je to velké překvapení, protože Kolářová se nekonečným seriálům vždycky vyhýbala a podobné nabídky měla vždy striktně odmítat. „Nechala jsem se přetáhnout do role sestřičky v Modrém kódu,“ potvrdila představitelka

Také vás může zajímat ...

Kateřiny Sovové z Nemocnice na kraji města. Důvodem, proč se rozhodla dát projektu šanci, je prý zajímavý scénář a také podobný styl natáčení jako měl kultovní seriál. I tak je však prý tempo natáčení závratné. Jediné, z čeho prý má herečka trochu obavy, je množství dílů. Zatímco Nemocnice na kraji města jich měla od začátku předem jasný počet, v tomto případě onu hranici Kolářová nezná.

V tuto chvíli se podle svého vyjádření upsala vedení Modrého kódu na rok

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...