Za uzdravení dostala od svého partnera prsten

V roce 2009 se do té doby vždy energická Anna K. (54) přestala cítit dobře. Měla spoustu zdravotních problémů, jako byla únava a neustále zvýšené teploty, které však zpočátku přičítala nedávno prodělané borelióze.

Bylo to jako rána pěstí do břicha Když si pak nahmatala bulku v prsu, pochopila, že situace je mnohem vážnější, než si původně myslela. Okamžitě podstoupila několik vyšetření, jejichž výsledek byl děsivý.

Také vás může zajímat ...

Anna K. měla zhoubný nádor v pokročilém stádiu. „Je to jako, když vám dá někdo strašnou ránu pěstí do břicha. Zastaví se vám dech a nevěříte tomu,“ vyprávěla později šokovaná zpěvačka. Anna K. podstoupila několik chemoterapií a náročnou operaci, která naštěstí dobře dopadla.

Fanouškům ukázala holou hlavu Když pak vinou nemoci přišla o své krásné vlasy, rozhodla se ukončit hru na schovávanou. Shodila paruku, nafotila dojemné snímky, na kterých byla vidět její holá hlava, a stala se tváří kampaně na podporu prevence rakoviny prsu.

Fanoušci v ní viděli odvážnou ženu, která ze všech sil bojovala o život. Pro Annu K. bylo vše o to horší, že ji zákeřná rakovina připravila o mnoho blízkých lidí. Kvůli nádorovému onemocnění ji navždy opustila manažerka, babička, matka jejího dlouholetého partnera Tomáše Varteckého (49) a nakonec i otec.

Ani tyto bolestné ztráty však zpěvačku nesrazily na kolena. Nad rakovinou zvítězila i podruhé Právě naopak, když v létě 2017 lékaři Anně K. oznámili, že na ni rakovina zaútočila znovu, byla připravená bojovat.

Okamžitě nastoupila na chemoterapie, pak ji čekala operace a ozařování, které ukončila po novém roce 2018. „Jsem zdravá. Mám za sebou už první preventivní prohlídku a nic,“ vzkázala zpěvačka svým fanouškům, když dokončila léčbu.

A aby byla její radost z uzdravení ještě větší, daroval jí její milující Tomáš nádherný prsten v hodnotě čtyřiceti tisíc korun, po kterém prý už dlouhou dobu toužila..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...