Za volantem auta ho zradilo srdce!

Měl obrovské štěstí. Moderátora Jana Rosáka (72) postihla přímo za volantem srdeční příhoda. Ale naštěstí při něm stáli všichni andělé. Ten archanděl totiž seděl s ním v autě, jeho manželka Jiřina (63), ho okamžitě odvezla do nemocnice.

„Zrovna jsem řídil auto a najednou se mi zatmělo před očima,“ popisuje potíže moderátor. Ještě nedávno sám přiznával, že v současné době pracuje víc než ve čtyřiceti. Působí v několika divadlech a po úspěchu v Modrém kódu ho můžeme vidět na obrazovkách v cyklu Poklady z půdy.

Také vás může zajímat ...

Do toho má asi šest pořadů v rádiu. „ Nabídky chodí samy, ani jsem to nečekal.“ Tělo se však velkém pracovnímu vypětí vzepřelo. Od lékařů pak dostal doporučení: odpočinek, varovat se stresu a správná životospráva.

„Nezbyde než pány doktory v tomto případě poslechnout,“ uvedl Jan. Červené víno si ale dá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...