Zachrání ho nový pořad?

Známý a oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63) je na tom čím dál hůř. Podnikání se mu boří pod rukama a je nejvyšší čas na to, vybudovat si zadní vrátka.

Musel dělat šaška

Také vás může zajímat ...

Po první vlně opatření byl rád, když dostal nabídku na účinkování v pořadu Zlatá maska, a dokonce se objevil i ve Slunečné. Kdyby se ale neocitl téměř bez práce, nikdy by do toho nešel. „Byla to dobrá zkušenost, ale dělat bych to už nemohl,“ řekl Zdeněk. Co ale bude dělat teď?

Sází na svou kolegyni?

Spekuluje se totiž, že se co nevidět objeví opět v primáckém seriálu. Protože restaurace být otevřeny nesmí, nemohou jejich majitelé plnohodnotně podnikat. Momentálně ho drží nad vodou pořad Šéfem za pár minut, ve kterém účinkuje.

Se svou kolegyní Ivetou Fabešovou (36) připravuje také společnou knihu. A protože na tom známá cukrářka také není úplně dobře, společné podnikání dvou výjimečných osobností by bylo na místě.

Fabešová žije zrovna svobodný život a po boku Zdeňka je jí prý skvěle. „Je to super chlap. Vycházíme spolu jak po pracovní, tak i osobní stránce,“ svěřila se. Pohlreich je ženatý, ale sympatie jsou očividně vzájemné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama