Začíná být nudný

Poslední dobou jeho popularita pořád jen vzrůstala. Pak se ale najednou něco změnilo a o oblíbeného Maroše Kramára (61) přestává být rázem zájem.

Hraje sice v seriálu Slunečná, ale i tam jeho postava začíná dostávat čím dál tím méně prostoru. Přitom se na začátku počítalo s tím, že bude jednou z hlavních postav. Proč tak najednou?

Také vás může zajímat ...

Diváci už se totiž začali bouřit, že se z něj stal nudný a nezajímavý herec. „Akorát osahává Josefíkovou, už je to trapné,“ napsal jeden z fanoušků. A to si tvůrci nejspíš vzali k srdci a začali konat. „Myslím si, že Maroš v seriálu dlouho už nebude,“ prohlásil jeden z členů štábu.

Jeho hvězda začíná pomalu vyhasínat

Co ale bude dělat, když ve Slunečné skončí? Přece jen si tam vydělá slušné peníze a o ty by jako mávnutím proutku přišel, navíc není zaručeno, že by mu někdo dal nějakou jinou roli, a to ani doma na Slovensku po jeho nedávném skandálu s osaháváním. Bude si asi muset poradit jinak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama