Začíná propadat chmurám

Myslela si, že už je všechno špatné za ní. To se ale bohužel mýlila. Letošní rok nebyl pro Báru Basikovou (57) moc šťastný.

Podařilo se jí sice znovu zamilovat, láska jí ale dlouho nevydržela. Kromě toho se ocitla na dně, když nemohla zpívat, a tak musela chodit na různé brigády.

Také vás může zajímat ...

Když už to konečně vypadalo, že se zase blýská na lepší časy a dostala možnost účinkovat v show Tvoje tvář má známý hlas, byla ráda, že jí to alespoň na chvilku vytrhne trn z paty.

Jenže po soutěži zase nebude mít co na práci. Navíc se zdá, že deprese, kterými už dlouhá léta trpí, jsou zase zpět. Kromě současné situace začala také přemýšlet nad tím, jaké to bude, až nebude soběstačná.

Bojí se stáří

A to jí nedá ani trochu spát. Má sice tři děti, které se o ni jistě velice rády postarají. To ale zpěvačka rázně odmítá. Nechce totiž, aby jim byla na obtíž. Dokonce jim řekla, že až
taková chvíle nastane, ať ji raději shodí ze skály.

Přece jenom by ale neměla takhle uvažovat a zbytečně si tím zatím přidělávat vrásky. Navíc to zhoršuje i její psychika a to není dobře. Spíš by se měla porozhlédnout po nějakém dalším muži, se kterým by na černé myšlenky zapomněla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama