Začne znovu žárlit?

Už brzy se diváci dočkají nových dílů seriálu Ordinace v růžové zahradě a jednu z hlavních hvězd, Martina Stránského (50) čekají další milostné avantýry.

V pořadu už hraje několik let a během té doby vystřídal spoustu seriálových milenek a partnerek. Jeho manželka Martina to ale údajně ne vždy snášela dobře. Živí se jako právnička a tím pádem do uměleckého světa moc nevidí a určité věci chápe jinak.

Také vás může zajímat ...

Není jí to příjemné

Nikdo se jí tedy nemůže divit, že zrovna neskáče radostí do stropu, když vidí svého manžela v televizi laškovat s jinými ženami. I když se jí měl Martin mnohokrát snažit vysvětlit, že to zkrátka patří k jeho práci, její žárlivá povaha se přes to asi nezvládne jen tak přenést.

Svého muže chce mít evidentně jenom pro sebe

Stránský už sám podle všeho neví, co dělat, nechce, aby si manželka z jeho práce dělala těžkou hlavu. Ale na druhou stranu ho má pěkně štvát, že to vůbec řeší. Snad Martina konečně pochopí, že jedinou ženou jeho srdce je právě ona a veškeré pochyby jsou úplně nesmyslné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...