Žádný muž s ní nevydrží

Atraktivní herečka ze seriálu Slunečná Kateřina Klausová (28) má zatím v lásce smůlu. Naštěstí to ale bere s nadhledem a dokáže se i zasmát tomu, že v posledních letech její vztahy vždy končily těsně před Vánocemi.

„Už jsem podezřívavá, tak ani partnerovi nekupuju dopředu dárky,“ říká Kateřina, která je údajně momentálně sama. A jelikož se nám pomalu Vánoce znovu blíží, nejspíš na svém statutu nezadané dívky nic měnit nebude. Co kdyby se totiž historie opakovala a znovu by těsně před nimi skončil, že?

Také vás může zajímat ...
Chlapi ji opustí vždy před Vánocemi.

Možná i proto, že je sama, má ale hodně času na kariéru. Dodělala školu a teď se chce soustředit na herectví. Kromě Slunečné také působí v divadlech a navíc pravidelně chodí na castingy a snaží se získat další role. Je tak vidět, že je hodně snaživá a nespoléhá se pouze na své známé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...