Zalíbila se mu kolegyně?

Ani jedno manželství mu nevyšlo. Herec ONDŘEJ PAVELKA (65) už ani nedoufal, že by mohl potkat někoho, do koho by se mohl zamilovat a rozuměl by si s ním. Vypadá to ale, že přece jenom našel! O koho jde?

Nejprve hrál dlouhá léta v seriálu Ulice, teď září ve Slunečné. Muž mnoha tváří Ondřej Pavelka (65) je u diváků už léta velice oblíbený. Zatímco po pracovní stránce se mu snad rok od roku daří víc, jeho osobní život žádná sláva rozhodně není.

Také vás může zajímat ...

Má za sebou nevydařené manželství a několik neúspěšných vztahů. V posledních letech randil s mladičkou Veronikou, se kterou byl údajně velice šťastný. Dlouho se s ní ale neukázal a podle kolegů už spolu nějaký ten pátek nemají být.

Ostuda na večírcích

Každý má občas nějaké prohřešky z minulosti. Dokonce i hvězda primáckého seriálu jeden přiznal. Ondřej má totiž za sebou několik opileckých excesů. Zhruba před osmi lety měl pod vlivem alkoholu sexuálně obtěžovat své kolegyně v baru.

To je možná jeden z mnoha důvodů, proč nakonec skončil sám. Nyní se prý ale už dlouho alkoholu ani nedotkl, což pro něho musí být jistě velký úspěch. A zdá se, že se začíná blýskat na lepší časy i jinde. Pavelka se měl totiž zamilovat do své kolegyně. O koho jde?

Tráví spolu hodně času

Objektem jeho zájmu se měla stát Dana Batulková (62). Díky Slunečné jsou spolu téměř každý den a podle všech si mají víc než rozumět. „Je to opravdu báječná ženská. Natáčet s ní je radost,“ vychvaluje ji Pavelka. I když se vypnou kamery, herci si údajně mají stále o čem povídat.

Nechybí zřejmě ani nevinné laškování a flirtování. Má ale u známé herečky vůbec šanci? Ta má už dlouhá léta šťastný vztah se svým mladším partnerem Ondřejem Zajícem (50).

Ondřej se jí prý líbí

Mezi kolegy se ovšem proslýchá, že známá seriálová dvojice má spolu už delší dobu randit a stýkat se i mimo natáčení. Že by herečka potřebovala po takové době s jedním mužem zase změnu? Je to dost možné, rozhodně by nebyla ani první, ani poslední. Jestli však z toho bude něco vážnějšího, to je zatím ve hvězdách. Nechme se překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...