Zaměstnal svou ženu, a teď jsou bez peněz!

Nestor českých muzikálů, legendární Drákula, zpěvák Daniel Hůlka (52), upadl do velkých problémů, které si ještě před rokem vůbec neuměl představit. Zákazy veřejných produkcí, a zejména zpěvu jej odřízly od honorářů, a jeho účet vysychá.

Nyní se mu vrací i jeho rozhodnutí, kdy měl velké oči a angažoval do funkce manažera svoji ženu Barboru (29), která se tak nevrátila k původní profesi, a tak bohužel v rodině žijící v mobilheimu nevydělává nikdo.

Také vás může zajímat ...

Danovi teď možná reálně hrozí návrat k pokládání parket, jako na jaře, (bude-li ho jeho kamarád do firmy zase chtít). Není tedy divu, že zpěvák ztrácí nervy a po prezidentově prohlášení, že umělci mají mít hlad, naštvaně vrací medaili, kterou kdysi cestou z recepce na Hradě v opilosti už jednou někde ztratil.

Ještě že ji tehdy před čtyřmi lety našel reportér Novy a vrátil mu ji. Co by teď Dan jinak vracel?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...