Zatajila před námi plastické operace?

Necelé dva roky před padesátkou vypadá skvěle! Dana Morávková (48) proslulá seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 je pořád kočka.

Její dlouhé husté vlasy a obličej téměř bez vrásek nyní upoutal i pozornost jedné kosmetické firmy, která herečku bez jejího vědomí zapojila do své reklamní kampaně. Nejenže se v ní tvrdí, že je brazilskou hvězdou, ale i že za získání věčné krásy prý už dala několik milionů korun! A to Danu řádně naštvalo.

Také vás může zajímat ...

Co jí tolik vytočilo?

Dotyčná kosmetická značka si ji vyhlédla a napsala o ní na svých stránkách článek, že díky jejich krémům omládla o deset let a ještě se rozhodla investovat do vzorků přes 5 milionů korun. Herečka ovšem ničem takovém nejede.

„Vážení a milí, pokud na internetu narazíte na tuto ‚reklamu‘, je to podvod! Nejsem brazilská hvězda, nepodporuji výzkum žádných sester Santosových, celé je to nesmysl!,“ brání se Morávková. Soudit se s pochybnou firmou ale podle všeho nehodlá. Nejlepší prý podle ní bude se nad tím povznést.

„Šmejdi jsou prakticky všude!,“ zlobí se Dana, která si vylila srdce na svém Instagramu. Na její slova hned zareagovala kolegyně Eva Holubová (61). „O mně vyšlo cosi podobného. Tam šlo zas o zaručený prostředek na hubnutí.“

Manžel je proti skalpelu

Pravdou je, že Morávková o svůj vzhled skutečně pečuje a navštěvuje kosmetické salony. „Používám produkty z přírodních ingrediencí, chodím na kosmetiku a ráda si dopřeji i ošetření těla. Třeba na zábal z tropického ovoce, který vyhlazuje vrásky nedám dopustit,“ přiznala Dana.

Nabízí se otázka, jestli nemá herečka za sebou také nějaké plastiky. Hvězda Ordinace sice často v seriálu drží v ruce skalpel, ale jejího těla se, co se týče zkrášlení, údajně ještě nedotknul. Z velké části za to zřejmě může i její manžel Petr Malásek (56).

„Nemám žádné plastiky. Nikdo nic nedělal s mým obličejem. Nemám ani napíchané rty ani nastavené vlasy. „Nedávno jsme byli s manželem na párty, kde jsme poznali, že některé dámy tím prošli. Manžel mě prosil, ať to nedělám. A já to rozhodně dělat nehodlám,“ prohlásila Morávková, která se muži líbí taková, jaká je.

Místo plastik prý herečka sází na cvičení, zdravou stravu a wellness.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...