Ze svatby nakonec sešlo?

Ještě před pár měsíci se radovala ze zásnub, ale teď o svatbě sotva promluví. Herečka ze seriálu Modrý kód Sandra Nováková (38) se příliš nechlubí jakýmikoli svatebními přípravami a stejně na tom je i její snoubenec, režisér Vojtěch Moravec (33).

Přitom ještě donedávna sklízela jednu gratulaci za druhou a ze zásnub byla doslova nadšená. Co se tedy změnilo a proč je u nich doma teď téma svatba tabu?

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se, že si procházejí partnerskou krizí. Začaly se totiž znovu naplno natáčet seriály a Sandra je teď v jednom kole, protože chce vydělat, co nejvíc to půjde.

Nedávno slavili zásnuby, teď dělají jakoby nic

Daň za to jsou však hádky s partnerem. Na svatbu teď ani jeden očividně nemá náladu, ale Sandřiny kamarádky doufají, že se to brzy zlepší. I ony už se totiž těší, až se

Sandrou budou konzultovat všechny její plány na veselku. Pokud tedy nějaká nakonec bude. Možná hraje roli i to, že má Nováková hodně přátel a velkou rodinu, tak musí šetřit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...