Žena mu vrací úder za jeho nezájem

Ačkoli zpěvačka Barbora Poláková (35) poté , co získala dvě ceny Anděl, prohlašovala, že je nyní na čase být více s rodinou, nedávno od svého manžela herce Pavla Lišky (48) opět odjela, tentokrát na Bali natáčet nový videoklip.

O dvě malé dcery Ronju (3) a Riku (2) se tak musel starat znovu tatínek, což ho možná trochu naštvalo, jelikož by určitě uvítal také více času pro sebe a svou práci. V poslední době se navíc hodně spekulovalo o tom, že jejich manželství prochází krizí.

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu si ale podobně jel minulý rok na tři měsíce do Jižní Ameriky odpočinout i Liška a tak se nejspíše na Barboru v tomto ohledu nemůže zlobit. Ještě navíc, když ona tam neodjela za odpočinkem.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...