Žena si našla náhradu

On si bez ní nedokázal představit život, ale ona bez něj zřejmě ano. Herec JAN ŠŤASTNÝ (54) dostal od své bývalé ženy LENKY (60) pořádnou ránu do zad. Začala ho totiž podvádět s jiným.

Chtěl ji získat zpátky, ale marně

Také vás může zajímat ...

Svou vyvolenou poznal herec už na vojně, když mu bylo lehce přes dvacet let. Jan Šťastný (54), který momentálně září v seriálu Slunečná, se se svou první ženou Lenkou (60) seznámil při lékařské prohlídce. Hned od pohledu se mu moc líbila a ani on jí nebyl lhostejný.

Začali spolu chodit, a po pár letech následovala svatba. Jan získal nejen novou manželku, ale i nového syna Marka (38), kterého měla Lenka z předchozího vztahu. Jako rodina fungovali na jedničku, po pár letech se dokonce jejich rodina rozrostla o syna Jana (29).

Herec si myslel, že už snad nemůže být šťastnější. Po dvaceti letech manželský jej ale čekal tvrdý pád, který ani ve snu nečekal. Vyšlo totiž najevo, že Lenka podvádí svého manžela s dnes už bývalým ředitelem Národního divadla v Brně Danielem Dvořákem (66).

Nemohl se s tím smířit

Nešlo jen o jednorázový úlet, ale o dlouho probíhající poměr. Lenku načapali po boku Dvořáka fotografové, a i když se snažila krýt, bylo jí to k ničemu. Šťastnému se ve zlomku sekundy zhroutil svět. Ještě dlouhé měsíce se snažil svou ženu získat zpátky.

Chvíli to vypadalo, že se mu to podaří. Ve finále se ale každý večer stejně vracela k milenci. Dnes už je to pro herce jen temná vzpomínka. Štěstí našel vedle herečky Báry Petrové (34)

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama