Život se mu hroutí! Opustí ho milenka?

Není to tak dávno, co byl Martin Zounar (53) se svým životem naprosto spokojený. Měl snad všechno, co by si mohl člověk přát – skvěle placenou práci v Ordinaci v růžové zahradě 2, krásnou snoubenku a velkolepé plány do budoucna.

V poslední době ale jako by někdo házel seriálovému Bobo Švarcovi klacky pod nohy. Letos na jaře jde Ordinace do finále a Zounar tak přijde o jistotu stálého příjmu.

Také vás může zajímat ...

Aby toho nebylo málo, musel herec zrušit svatbu se svou snoubenkou Kateřinou Kantovou (40) a o miminku, po kterém prý oba touží, si mohou nechat jen zdát.

Před pár měsíci se Martin zasnoubil se sympatickou psycholožkou Katkou.

Co se stalo, že je najednou všechno špatně? Snoubence trápí strach z nejisté budoucnosti a bojí se, jestli by nebylo příliš nezodpovědné do takové doby přivést dítě.

Velkolepá svatba se měla konat vloni v červnu, kvůli koronaviru ji Zounar přesunul a spolu s Kateřinou doufá, že jim to vyjde letos v létě.

Nic ale není zatím jisté. Ustojí herec rány osudu? Nepropadne znovu alkoholu? Budoucnost ukáže, jak si herec s překážky poradí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama