Zlost kvůli Havlovi

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová je vzteky bez sebe. Zvedl ji ze židle nový chystaný film o jejím zesnulém manželovi, Václavu Havlovi (†75), s názvem Havel. Jde o práci režiséra oceňovaného snímku Domácí péče v hlavní roli s Alenou Mihulovou (54), Slávka Horáka (44). Havlová se obává, že půjde jen o smyšlenou slátaninu.

Aňa jako Olga

Také vás může zajímat ...

Film má být inspirován Havlovým životem z disidentských let a završen sametovou revolucí. Objeví se v něm například Anna Geislerová (43), která bude hrát Olgu Havlovou (†85) nebo Martin Hofmann (41) známý ze seriálu Most!. Ač to může znít slibně, Dagmar rozhodně nejásá.Vadí jí, že do scénáře nemohla zasahovat a korigovat ho.

Viděla prý jen původní „nástřel“, který se podle jejích slov vůbec nezakládal na pravdě a netuší, jak a zda vůbec se to posléze změnilo k lepšímu.

Vynechali ji

„Četla jsem pouze v loňském roce první verzi scénáře, který naprosto popíral fakta a opíral se o víceméně nereálné příběhy,“ rozčiluje se. A ještě víc ji namíchlo, že měl režisér prohlašovat, jak je z jeho díla nadšená. „Není pravda, že jsem nadšená ze scénáře, podle kterého se má točit celovečerní film o Václavu Havlovi, protože jsem ho nečetla,“ opáčila.

Nejspíš jí vadí, že o ní samotné ve filmu není prý nic, jako by ve Václavově životě neexistovala. Nezbývá jí než doufat, že ji film nakonec mile překvapí. Nebo bude žárlit?

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...