Zničila jí vztah nevěra?

Přestože byla herečka Kateřina Marie Fialová (23), kterou si diváci znají ze seriálu Ordinance v růžové zahradě 2 zasnoubená, je v současné době bez partnera. Co se stalo?

„Partner teď už není. Řekli jsme si, že uvidíme, co se bude dít, máme takovou koronu ve vztahu,” přiznala Kateřina rozpad vztahu s hereckým kolegou Liborem Matoušem (25), jehož proslavila role v Ulici.

Také vás může zajímat ...
Je klidně možné, že se zakoukal do kolegyně z Ulice

Co konkrétně za rozpadem vztahu stálo, ale prozradit nechtěla. Ze štábu, který s Liborem pracuje se však ozývají zvěsti o tom, že mu jeho role zajistila přízeň mnoha fanynek a to samozřejmě mladému muži dělá dobře.

Podlehl snad svodům některé z krásných žen, které se mu samy nabízejí? Možná si také řekl, že na závazek v podobě manželství s Kateřinou má ve svém věku ještě čas a teď si bude víc užívat toho, co mu popularita přinese

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama