Znovu na koni?

Herečka Iva Janžurová (79), kterou většina zná z filmu Co je doma, to se počítá, pánové, před časem přiznala, že se cítí zase o něco slabší. Co ji začalo trápit?

Na první pohled sice vypadala opravdu skvěle, zdání ale zjevně klame. S přibývajícím věkem přicházely další a další starosti a nemoci.

Také vás může zajímat ...

A Iva si začala stěžovat na to, že začíná bojovat s pamětí. A to je noční můra snad každého herce. Na jevišti jí měla stále častěji vypadávat slova a kolegové ji tak museli často doslova zachraňovat.

Na vině byla zřejmě přemíra práce. A není se čemu divit. Iva, která je už tolik desítek let zvyklá pořád pracovat, na odpočinek nikdy moc času neměla.

To se ale mělo v karanténě konečně změnit. A vypadá to, že jí to opravdu prospělo. Právě začíná nová sezona a herečka má být opět plná sil. Snad tomu bude i do budoucna a nebude si toho na sebe tolik nakládat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...