Zpět v nemocnici! Domů se hned nedostane

Jako by jí půl roku pod neustálým dohledem lékařů nestačilo! Hana Krampolová (58) opět skončila v nemocnici. Po její odvykací léčbě a pobytu v bohnické léčebně to vypadalo, že si herec Jiří Krampol (81) oddychne.

Jenže Hance prasknul žaludeční vřed a léčba prý bude bohužel zase na dlouho. Už na počátku prosince totiž Krampolová skončila kvůli zvracení v nemocnici, kde jí dělali gastroskopii. Po třech dnech směla domů.

Také vás může zajímat ...

Jenže nyní je situace ale mnohem horší. Prasklý vřed si podle prognóz lékařů vyžádá docela dlouhou léčbu. Navíc se ukázalo, že Hanka nedokáže sama bojovat se svou závislostí na cigaretách, a musí být pod stálým dozorem.

Kouření má totiž velký vliv na vznik vředu, zpomaluje hojení a vyvolává jeho opakování. Odpírat si cigarety bylo pro hercovu ženu zřejmě i po dlouhé léčbě nad její síly a možnosti. Její léčba se tak může podle odborníků protáhnout i na půl roku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...