Zřekne se dcery, která rozvrátila rodinu?

Po tom, co si zpěvačka Lenka Filipová (64) sáhla minulý rok na úplné dno, přišla další ráda. Její dcera, také známá zpěvačka Lenny (24), se zapletla s ženatým chlapem a udělala tak ostudu celé rodině.

Jen málo kdo dokáže unést to, čím si za poslední dobu prošla zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová (64). Zprávy o tom, že musí bojovat s nějakou hodně vážnou nemocí jako třeba rakovinou se naštěstí nepotvrdily, ale zpěvačka přišla s tím, že jí náhle selhal celý imunitní systém.

Také vás může zajímat ...

Později prosáklo na povrch, že se v té době dlouho vypořádávala s rozchodem po třiceti čtyřech letech s manželem architektem Borisem Drbalem (65). Tehdy nechtěla o nepříjemné zkušenosti mluvit.

Exmanželka je už pro něj jen matka jeho dětí.

Přesto cítila potřebu říct fanouškům pravdu. A když už se začalo konečně blýskat na lepší časy a Lenka viděla jiskru naděje, o další tvrdou ránu se postarala její dospělá dcera Lenny (24). Ta se zapletla s populárním rapperem, ale hlavně tátou od dvou dětí Otakarem Petřinou (33), kterému nikdo neřekne jinak než Marpo.

Dává si dceřino chování za vinu?

Takový přešlap ratolesti může Lenka klidně brát jako svoje vlastní selhání. Nedokázala jí zřejmě dostatečně vysvětlit, jak těžké je pro jinou ženu přijít o manžela a hlavu celé rodiny.

Lenny přitom byla v době maminčina rozchodu s tátou snad její jedinou útěchou a Lenka komunikovala s Borisem v podstatě jenom skrze jejich společnou dceru.

Vlastní krev ji zradila

Kdekdo by tak čekal, že něčeho takového nebude zakřiknutá Lenny, jež sama přišla o tátu, schopná.

Opak je ale pravdou a mladý pár už se bez jakéhokoli studu ukazuje na veřejnosti v objetí. „Mezi námi se jedná o typ autentické lásky. Jen my dva víme, co se doopravdy stalo,“ vysvětluje zarytě mladá hvězdička s tím, že už dávno nevidí svět tak černobíle jako dřív.

Dojde všechno tak daleko, že se o dceru a její milostné románky přestane Lenka úplně zajímat?

Má strach, že přijde i o ni

Slavná maminka Lenny se k celé aféře raději vůbec nevyjadřuje, což také mluví za vše.

Kdysi si přitom byly tak blízké. Je ještě šance na záchranu jejich vztahu? Možná, že kdyby Lenny udělal otec něco podobného už dávno, když sama byla malá holčička, dokázala by se talentovaná zpěvačka s chraplavým hlasem lépe vžít do role malých potomků jejího nového milence.

Jediná ratolest je jako její dokonalá kopie. Jen povahově se lehce vymyká.

Před časem totiž, jak se sama nechala slyšet, tátův odchod nechávala a dlouho to pro ni byla velmi citlivá záležitost. Na druhou stranu se teď naopak může daleko více s tátou sblížit, protože je sama v roli, kdy je součástí rozpadu jiného fungujícího vztahu.

To by ale pro Lenku znamenalo, že se jí milovaná dcera začne ještě víc vzdalovat.

Unese další takovou ztrátu? Jsou jim rozchody prokletím?

Právě rozchodů a ztrát bylo už ale dost a Lenka to moc dobře ví.

Proto možná nebude chtít přilévat další olej do ohně. I Lenny si totiž musela kvůli současnému vztahu projít rozchodem. S bývalým přítelem Ondřejem Fiedlerem (33) byla přitom dlouhých pět let. To všechno nasvědčuje tomu, že bere dlouho utajovaný románek opravdu vážně.

Doufá, že Lenny dostane rozum A nebyla zdaleka jediná, kdo za sebou musel spálit mosty a vzdát se téměř úplně své minulosti. Nejnovější člen jejich rodiny bývalý bubeník skupiny Chinaski je sice dnes už rozvedený, ale stejně tak se musel natvrdo vzdát téměř ze dne na den po osmnácti letech manželky Daniely i každodenní výchovy dvou malých dětí.

„Je to dost bolestivá věc. Procházím náročným obdobím. Potkal jsem ale Lenku, se kterou teď tvořím pár. Byl bych rád, kdybyste respektovali moje soukromí,“ vzkázal na sociální síti k celé kauze. Zatím svou lásku vozí po dovolených jako třeba na Floridu, ale těžko předvídat, jak to bude dál.

Lence Filipové tak nezbývá než mlčky přihlížet možná trochu krátkozrakému chování své mladší kopie a doufat, že nakonec nezůstane sama stejně jako ona..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama