Zůstanou brzy bez peněz?

Je Adéla jeho jedinečná žena?

Jejich manželství je údajně v krizi a mohou za to finance. Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód Adéla Gondíková (47) se ke svému muži Jiřímu Langmajerovi (54) příliš nemá.

Finanční situace u nich prý začíná být neúnosná. Bude to mít dopad na jejich vztah?

Také vás může zajímat ...

Proč? Manžele mají totiž tížit finanční problémy. A ty dokážou člověka pořádně vystresovat. Adéla sice každý měsíc slušnou výplatu dostane, a to především díky seriálu, ve kterém hraje. Langmajer má však mít o práci nouzi a rodinnou kasu tak momentálně asi neplní.

Dělala čerta v obchodním domě

A když jí nepomůže manžel, tak se evidentně rozhodla, že vezme všechno sama pevně do rukou. Na Mikuláše proto kývla na „brigádu“ v jednom z pražských obchodních center.

Převlékla se do čertovského kostýmu a na parkovišti se snažila postrašit zlobivé děti. Ona sama to ale přitom odsuzuje.

„Obecně jsem spíše odpůrce mikulášského koledování, nechci děti vystavovat zbytečnému strachu,“ pronesla Gondíková. V tomto případě ale byly děti v autech, a podle ní se díky tomu cítily v bezpečí.

Vrátí se vše do normálu?

Langmajerovou největší vášní je divadlo a netají se tím. V poslední době ale nebyla pro divadelní herce situace zrovna příznivá.

Jiří tedy není jediný, kdo přišel o většinu příjmů. Gondíkovou ale také nebaví mít vše na svých bedrech a má tak doufat, že se zase brzy všechno vrátí do starých kolejí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama