Absolonová drsně naletěla podvodníkům!

Na takový podraz zpěvačka Monika Absolonová (41) jen tak nezapomene. Co přesně se jí stalo? Za všechno můžou nákupy na internetu a dobrá vůle jejího přítele, bývalého hokejisty Tomáše Horny (37). Ten jí totiž jako milující partner chtěl koupit drahé rukavice.

Také vás může zajímat ...

Ztratila totiž jednu ze svých oblíbených. Když je ale chtěli koupit znovu, přišly jim jen napodobeniny. „Pokud jste někdy naletěli při nákupu na internetu, věřte, že nejste sami,“ rozčilovala se na sociální síti zpěvačka.

„Tomáš mi chtěl objednat nové rukavice. A kdyby vás zajímalo, kolik za ně Tomáš dal, tak tři tisíce,“ pokračovala nasupená Monika, která pak ještě zaplatila sedm set padesát korun za poštovné. Z dalších nákupů zajíců v pytli je tak asi na dlouho vyléčená.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...