Agáta Prachařová: Hrůza! Zůstane úplně sama

Na vedlejší koleji se ocitla svérázná Agáta Prachařová (33). A to je pro ni nevýslovný šok. Zrovna ona, zvyklá být vždy a za všech okolností číslo jedna, v centru pozornosti a ve středu dění, je náhle odsunuta do stínu.

Čekají ji těžké chvíle. Má jen dvě ruce, a tolik povinností. Co všechno bude muset stihnout? Vlastní matka ji podle všeho nadlouho opouští, a ozývají se hlasy, že to proslulou rebelku zlomí. Ty dvě jsou jako sestry, jako největší kamarádky.

Také vás může zajímat ...

Matka Veronika Žilková (56) byla pro dceru vždy oporou, rádkyní, pomocnicí. Teď, když se chystá následovat manžela Martina Stropnického (61) do Izraele, kde bude bývalý herec zastávat velvyslanecký post, dojde v Agátině životě k zemětřesení.

Sama si v něm nadělala problémů ažaž, ale matka nedopustila, aby se dcera potopila. S tím je konec, Žilková dává republice sbohem a nezdárná dcera převezme na svá bedra její povinnosti. Kromě toho, že se musí starat o svoje děti Kryšpína (6) a maličkou Miu, bude muset bdít i nad bratrem Vincentem (21) a nad babičkou, které je devadesát čtyři let.

Kolik času jí zbude na manžela Jakuba Prachaře (34)? Přitom na tomto těžce zkoušeném vztahu by bylo potřeba usilovně pracovat. Ale kde na to brát energii? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...