Agáta si prý tetovala milence

Rozvádějící se modelka Agáta Prachařová (35), která přechází zpět ke jménu za svobodna – Hanychová – má už na kůži vytetován nejeden obrázek. Poslední barevnou kompozici záhadného vzhledu si nechala vytetovat na dlaň.

Také vás může zajímat ...

K již existujícím pestrobarevným srdíčkům přibyly barevné čárky, které vzbudily mezi fanoušky značnou polemiku. „Ty čárky, to je samozřejmě počet partnerů, který jsem za svůj život měla,“ vtipkovala modelka, přičemž znalcům je jasné, že počet čárek (šest až sedm) by byl v takovém případě absolutně nedostatečný.

To další změna už dává větší smysl. Z „káčka“, tedy z písmene K, které měla na prstě jako romantický symbol jména Kuba, tedy jména bývalého manžela Jakuba Prachaře (36), v době rozvodu, když už byla láska dávno v tahu, nechala vytvořit zcela neromantický kosočtverec. Naštěstí plný, takže starý známý symbol čehosi to ani příliš nepřipomíná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...