Alena Antalová: Na děti má jízdní řád

Manžel má po páté padla

Na to, jaký má Alena zápřah, je obdivuhodné, jak skvěle vypadá.

Bývalá hvězda populárního seriálu Pojišťovna štěstí ALENA ANTALOVÁ (44) patří zřejmě mezi superženy. Herečka, která má čtyři děti – syna HONZÍKA (7) a dcery ALENKU (10), ELENKU (9) a MARUŠKU (4), totiž zvládá nejen hraní v divadle, ale i převážnou část péče o rodinu a domácnost. Herečka totiž přiznává, že ač si početnou rodinu vždy velmi přála, dá jí pořádně zabrat.

Důvodem je i to, že její manžel, podnikatel ve stavebnictví, je po práci příliš unavený. „Manžel každý den do pěti pracuje a je dost unavený,“ svěřila se nedávno herečka. I tak si ale podle svých slov dokáže poradit.

Na své děti, které kromě školy chodí také do různých zájmových kroužků, si Alena vytvořila rozpis a speciální jízdní řád, aby věděla, v kolik a kam je má dovézt, nebo naopak vyzvednout. Díky disciplíně prý rodinu zvládá.

Také vás může zajímat ...

„Klidně bych dětí měla šest,“ říká dokonce čtyřnásobná maminka, která každodennímu shonu vděčí i za štíhlou postavu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...