Alena Mihulová se vyrovnává s krutou smrtí!

Před měsícem ztratila mámu

Odchod milované maminky prý byl náhlý a nečekaný. Herečka se s její smrtí vyrovnává jen velmi těžko.

Letošní vánoční svátky nejspíš nebudou pro herečku ALENU MIHULOVOU (51) těmi, na které by s radostí vzpomínala. Adventní čas prožívá ve velikém smutku. Je to totiž jen pár týdnů, co náhle přišla o milovanou maminku, která jí byla celý život obrovskou oporou. Odešla prý zcela nečekaně ve věku sedmdesáti šesti let. „Máma umře jenom jednou. Nevěděla jsem, jak to budu zvládat.

Všichni mě podpořili a opravdu mi pomohli,“ svěřila se zničená herečka s tím, že zřejmě největší oporu má ve své dceři, která jí pomáhá se s bolestivou ztrátou vypořádat. Černé myšlenky se snaží Mihulová zahánět také prací. Uvedla, že nepracuje do úmoru, protože musí, naopak.

Divadlo ji prý vyšlo maximálně vstříc a vedení do poslední chvíle čekalo, co smutná zpráva s herečkou udělá.

Smutek a bolest zahání prací

Také vás může zajímat ...

Mihulová si ale i přesto, že nemusela, nabrala spoustu práce, aby nemusela na odchod maminky myslet. A prý jí to opravdu pomáhá. Hned po Vánocích se chystá skočit do obnoveného muzikálu Kleopatra, který v lednu slaví patnácté narozeniny. Nezbývá než doufat, že ví, co dělá, a že to nepřežene a nakonec se skutečně nezhroutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...