Anna Polívková: Jeden zajíc za druhým

Originální chlapíky si vybírá jedna z nejobsazovanějších hereček současnosti, Anna Polívková. Nějak už si zvykla zdobit se líbivými mladíčky. Nejnovějším objevem je hezounek Jiří Matoušek (27).

Ti dva byli nedávno přistiženi, jak se k sobě tisknou v kině na filmové premiéře. Pak se vedli večerní Prahou za ruce a koupili si dvě lahve vína, které Matoušek schoval do kabátu. Brzy nato se, každý s kusem pizzy v ruce, odebrali do mladíkova bytu.

Také vás může zajímat ...

„Jirka je herec a umělec. Často hraje v různých představeních, tam se také asi s Aničkou seznámil,“ řekl zdroj z jejich blízkého okolí. Vztah trvá přinejmenším od jara, kdy Aničku do společnosti nedoprovodil tehdejší přítel, tanečník Michal Kurtiš (30).

a ona byla viděna, jak se vrhá do náruče právě Matouškovi. Ten je tak trochu záhadou. Těžko se hledá odpověď na to, proč se zúčastnil soutěže Gay Man 2010. Později se objevil v soutěži Muž roku 2012, což by bylo uklidňující, kdyby se zároveň nepřišlo na to, že fotografoval akty.

Mladý muž tvrdí, že na snímcích není vidět nic podstatného. Zda je seriozním partnerem pro život, zůstává znepokojující otázkou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...