Antonio Banderas prodělal infarkt!

Drsnou připomínku, že už není žádný mladík, obdržel slavný a ženami obdivovaný španělský herec Antonio Banderas (56). Je o něm známo, že je fanatikem fyzické kondice a proto běhá, plave a posiluje.

A právě v domácí posilovně ve svém domě v anglickém Cobhamu na okraji Londýna pocítil při vzpírání činky prudkou bolest na hrudi a zhroutil se na zem. Naštěstí byla doma jeho přítelkyně, holandská investiční konzultantka Nicole Kimpel (37), která okamžitě zavolala záchranku, která idola ženských srdcí z filmu Desperado převezla do nemocnice v jen deset kilometrů Chertsey.

Tam si pobyl několik dní, prodělal důkladná vyšetření a dnes je již propuštěn s krabičkami léků a mnoha dobrými radami. „Po malém vylekání si užívám přírody.

Také vás může zajímat ...

Líbám!“ vzkázal fanouškům Antonio.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...