Bála se hrůzných následků úrazu

Herečka Yvetta Blanarovičová (57), která ještě donedávna zářila v seriálu Ulice, si před pár týdny přivodila ošklivý úraz. Nedávala pozor na cestu a do oka si zapíchla větev jehličnanu.

Všechno jenom kazila

Také vás může zajímat ...

V nemocnici ji poté čekalo bezpochyby bolestivé vyšetření a nakonec jí lékaři na oko přilepili obvaz. I přesto ale občas cítila bolest a kazila všechno, na co sáhla. S jedním okem měla pocit, jako by měla jen polovinu hlavy.

Teď už má naštěstí obvazy dole a je ráda, že se zranění nijak nepodepsalo na jejím vzhledu. Na tom si totiž zakládá a nerada by měla na obličeji nějakou viditelnou jizvu. Očividně má vysoké nároky nejen na partnera, ale i na sebe.

Jde jí o vzhled?

Herečce na jejím zevnějšku asi hodně záleží. Nejen kvůli rolím, ale údajně také kvůli tomu, aby jí oslovovali jen muži na podobné úrovni.

Přece jen si Yvetta potrpí na fešáky, v minulosti udržovala vztah například se zpěvákem Marcem Pollou (45). Delší dobu se po boku žádného pana Dokonalého neukázala, ale určitě ho intenzivně hledá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama