Bára Basiková: Je smutná a má hlad

Pořad Tvoje tvář má známý hlas s Bárou Basikovou pořádně zamával. Nejspíš by pro ni bývalo lepší, kdyby se ho nezúčastnila, evidentně na to nemá nervy.

Kvůli natáčení držela krutou dietu, kterou nazvala přerušovaným půstem, kdy se jí jen malé porce do pěti hodin odpoledne, další jídlo následuje až příští den dopoledne.

Také vás může zajímat ...

„Ze začátku to bylo těžké, k večeru jsem se kroutila hladem a chutěmi,“ popisuje zpěvačka. Možná i z toho důvodu se během natáčení hroutila, proslula též záchvaty pláče. Plakala rovněž na konci letošní série.

Projekt nevyhrála, odnesla si „bramborovou“ medaili a vidinu, že bude zase sama se svou koronavirovou depresí. „Chtěla jsem, aby to nikdy neskončilo,“ pronesla se smutkem v hlase.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama