Bára Basiková: Pohoršila podprsenkou!

Méně je někdy příliš

Přesně to si říkali hosté jedné společenské akce, na které se objevila i poněkud spoře oděná zpěvačka BÁRA BASIKOVÁ (53). Není pochyb, že na svůj věk vypadá Basiková skvěle a stále se může chlubit štíhlou postavou. Přesto její odvážný model à la oblečená neoblečená uváděl přítomné poněkud do rozpaků. Basiková si vyšla v průsvitném topu, pod kterým se jí rýsovala tělová podprsenka s výztužemi.

Nejrůznější kombinace s transparentními materiály jsou sice momentálně v kurzu a hraje si s nimi nejedna hollywoodská či pěvecká hvězda, ale Basikové tento odvážný kousek u módních expertů neprošel. Zpěvačka by se prý měla krotit a svých pět křížků „na dekoltu“ příliš neodhalovat.

Bára jinak patří k dobře oblékaným celebritám, snad se tedy opět vrátí k elegantním kouskům, na jaké jsme u ní zvyklí, a průhledné modely přenechá mladším kolegyním.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...