Bára Munzarová: Rozpadá se jí celá rodina?

Může za všechno její maminka? Báře Munzarové (47) se údajně začíná rozpadat život. Lítá mezi matkou a svým manželem. Nikoho nechce zvýhodňovat, nechce, aby na sebe ti dva žárlili, přesto se prý v jejich společném domě den co den hádají a vyčítají si první poslední.

Když si loni brala svou dlouholetou lásku Martina Trnavského (49), přátelé ani jejich příznivci nemohli být překvapenější. V jejich případě už nikdo se svatbou nepočítal. Naopak se dlouho spekulovalo o tom, že už si spolu nemají po deseti letech společného vztahu co říct.Nakonec ale měli krásnou svatbu a vypadalo to, že v jejich doživotním štěstí jim nemůže vůbec nic zabránit.

Také vás může zajímat ...

Co nikdo nečekal?

Nikdo ovšem nepočítal s tím, že by se otci Báry Munzarové Luďkovi Munzarovi (†85) natolik zdravotně přitížilo, aby vše skončilo smrtí.Údajně za to mohla nejen rakovina, s níž několik let opakovaně bojoval, ale také infarkt, který kdysi prodělal a který mu oslabil srdce. Rovněž je známo, že trpěl i artrózou. Při léčbě rakoviny pak přišel nejen o ledvinu, ale i o prostatu.

Jeho tělo už zkrátka nedokázalo bojovat. Bylo příliš staré a vyčerpané.

Přesto jeho smrt nikdo nečekal.

Na rodinu nedá dopustit

A už vůbec nikdo nečekal, že by snad svatba jeho vlastní dcery byla tou poslední šťastnou vzpomínkou, kterou měl herec prožít.Ale stalo se. A od jeho smrti se toho hodně změnilo. Nyní v rodinném domě žijí už jen Barbora Munzarová s manželem a dcerou a také s matkou. Jenže matka Jana Hlaváčová (81) nese manželovu smrt mnohem hůře, než si její dcera představovala.

I její maminku totiž sužuje zákeřná nemoc. Údajně totiž trpí Parkinsonovou chorobou a silnými depresemi. Ty se po smrt i Luďka Munzara ještě prohloubily. Začala být závislá na své dceři.

A to se pochopitelně Trnavskému nelíbí.Jenže Bára rozhodně není ženou, které by byla její rodina lhostejná.

Každá koruna dobrá

Mezi jejich rodinnými přáteli se proslýchá, že by snad měla Bára Munzarová alespoň načas opustit divadlo a nepřijímat žádné nové role.Údajně se chce plně věnovat své mamince. Bojí se totiž, že brzy ztratí i ji. To se ale jejímu manželovi nelíbí. A to hlavně proto, že oba jsou živiteli rodiny a nemohou si dovolit přijít o jeden plat.

Každá koruna se jim hodí.Žít v obrovském domě totiž není levná záležitost. Kromě toho by ale také na sebe měli mnohem méně času než doposud, a ani žádná dovolená by nepřicházela v úvahu. Proto se prý denně hádají.

Trnavský nechce, aby zahodila svou kariéru a začala jej zanedbávat.

Odejde do léčebny?

Dokonce měl prý Munzarové nabídnout, že pro maminku najdou pečovatelku. To ale odmítla. Ovšem ani její maminka není nadšená z toho, že kvůli ní dcera nemůže dělat, co chce, a musí na ni brát ve všem ohledy.Ani se jí nechce přihlížet tomu, jak se její dceři rozpadá tak krátké a křehké manželství.

Podle několika jejich blízkých přátel proto měla navrhnout, že by odešla do léčebny pro dlouhodobě nemocné. Za celý život si prý našetřila tolik, že si může dovolit dožít stáří jinde než doma.Když se to ale doslechla její dcera, všechno prý dala za vinu svému manželovi.

A tak vypuklo další peklo, které možná skončí katastrofou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...