Bára Poláková a Pavel Liška: Tají rozchod? Dělají, že se neznají!

Má jejich vztah stále tu jiskru?

Rozešli se? Před pár dny údajně jeden z jejich společných přátel vypustil informaci o tom, že se Bára Poláková (35) a Pavel Liška (47) rozešli. Smutek si má zpěvačka léčit novou zálibou. A tou je box. Prý boxuje několik hodin týdně.

Když se jí ale nedávno novináři ptali, co je pravdy na tom, že už s Liškou nežije, údajně se ošívala a pak rychle vzala nohy na ramena. Podobné chování zažili novináři i v případě Pavla Lišky. Ten prý také teď není vůči veřejnosti nějak zvlášť sdílný.

Také vás může zajímat ...

Chodí z práce a do práce a ve volných chvílích se prý připravuje na další velkou cestu do exotiky. A také se věnuje svým dětem. Báře Polákové ale prý nikoli. Navíc o ní údajně nedávno mluvil jako o kolegyni Polákové! A to už naznačuje mnohé.Zpěvačka se nedávno vrátila z dlouhé dovolené v Indonésii a od té doby se prý mezi párem mnohé změnilo.

Už se prý ani nesnaží předstírat, že se milují..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama