Během drsných hádek se Hůlkovi narodila dcera!

Konečně se dočkal! Zpěvák Daniel Hůlka (49) se stihl do padesáti stát poprvé otcem, jak si před časem sám vysnil. Jeho manželka Barbora (26) mu totiž poslední únorový den porodila dceru Rozárku. „Dcera i maminka jsou v pořádku.

Máme nádhernou holčičku a já zažívám neskutečný pocit štěstí,“ rozplýval se čerstvý tatínek, který se sice přímo na porodní sál neodvážil, ale po celou dobu čekal poslušně na chodbě porodnice. Vynahradí si tak aspoň drama posledních dní, kdy se dostal do slovní roztržky s režisérem Jiřím Adamcem (70).

Také vás může zajímat ...

Dan kvůli jejich hádce neodletěl ani do slunného Egypta natáčet klip k připravovanému novému muzikálu Robinson – námořník z Yorku. Horší trest ale čekal režiséra Adamce. Ten totiž prý v projektu končí úplně. „Jestli to Dan Hůlka takhle vidí, já už mu to vymlouvat nebudu.

Protože to, co nazývá osobním sporem, je mezi normálními dospělými lidmi nazýváno trapnou malicherností,“ vyjádřil se Adamec.

Co bude dál?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...