Blondýnka má nového chlapa?

Sluníčko, otevřené obchody a restaurace, a zejména nové natáčení Modrého kódu udělaly radost vrchní sestře Mery neboli herečce Sabině Laurinové (48).

Po čase se zase začíná šuškat, že má nového partnera, zatím tajného. Což samozřejmě dělá začátek léta ještě radostnějším. Herečka, která žije hlavně pro své dcery Valentýnu (18) a Maju (11), je už dlouho bez partnera, a teď to vypadá, že si našla
někoho z okruhu svých kolegů. Zvykla si být ohledně svých nápadníků a milenců velmi opatrná.

Také vás může zajímat ...

Když už nějakého má, tak ho před všemi dlouho tají. Počítá s přísným okem svého otce, divadelního režiséra ve výslužbě Františka Laurina (85), který je prý k jejím mužům velmi kritický. Bylo by však divné, kdyby se svým sex appealem byla už sama, dcery s ní přece nebudou navždy! Přesnou odpověď dá patrně až některá z letních párty, kam Sabina ráda chodí.

Přivede s sebou nového přítele, kterým má být mladý herec z Modrého kódu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...