Bojí se, že přijde o ženu?

Díky svému charismatickému hlasu a nevšednímu vzhledu je vyhledávaným umělcem. Martin Stránský (50) je teď ale stejně jako většina jeho kolegů bez práce.

A vzhledem k tomu, že toho měl v posledních letech opravdu hodně a ani jednou nedokázal pořádně vypnout, mohlo by se zdát, že mu milovaná práce bude chybět. Opak je ale pravda.

Také vás může zajímat ...

Nedávno totiž přiznal, že je workoholikem z donucení. S manželkou Martinou, která je právnička, vychovávají dva malé syny. A zabezpečit rodinu je pro něho prioritou.

Teď ale zjistil, že mnohem cennější je čas strávený s rodinou. Co ale bude potom, až bude muset zase do pracovního zápřahu?

Pohodu si užívá plnými doušky

Už spoustu let se pravidelně objevuje na televizních obrazovkách. Vidět jsme ho mohli v Ordinaci v růžové zahradě, Doktorech z Počátků nebo nově v krimiseriálu Specialisté.

Do toho hraje divadlo, namlouvá audioknihy a ještě mnoho dalšího. Rodina má zkrátka své nároky a je potřeba ji zabezpečit.

Nechce se vrátit do práce?

Jedno je ale jisté, zřejmě již brzy mu tohle všechno rázem skončí. Stránský totiž se svou rodinou bydlí až v Plzni a denně tak musí dojíždět za prací do Prahy, což je pro něho velmi vyčerpávající. Zvládne se ale vrátit?

Přece jenom mu už je padesát let a takové množství práce musí být i pro mnohem mladšího člověka pořádný nápor. Třeba už se mu nebude chtít tolik pracovat.

Jediný problém je ale v tom, že bude určitě chtít dopřát rodině takový standard, na jaký jsou zvyklí.

Na všechno je úplně sama

Je tu ovšem ještě něco, s čím se herec nerad chlubí. Přiznal totiž, že jeho manželka má na starosti úplně všechno, co se chodu domácnosti týče. Manželce má totiž vadit, že Stránský trávil většinu času v práci.

Je možné, že by ho snad chtěla kvůli tomu, že s nimi netráví tolik času, opustit? Bohužel i tahle možnost je pořád ve hře. A vypadá to, že Martin má sám velký strach, že by taková situace přece jenom mohla dřív nebo později nastat.

Už před lety totiž přiznal, že od ženy dostane čas od času kvůli své absenci pořádně vynadáno, zvlášť když je několik dní kvůli natáčení jinde a domů se vůbec nedostane.

Bude se muset rozhodnout

Herec tak stojí před velmi těžkým rozhodnutím. Buď se částečně vzdá své práce, která ho sice vyčerpává, ale přesto ji miluje, nebo se jí bude zase plně věnovat a bude tak riskovat své křehké manželství. Ať je to, jak chce, doufejme, že s manželkou nakonec přijdou na nějaký kompromis.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...