Britney Spears: Exmanžel ji obírá o peníze

Kdyby se nikdy s Britney Spears (36) neseznámil, byl by Kevin Federline (40) pouhým průměrným tanečníkem. Ke slávě se dostal díky svatbě s popovou zpěvačkou, se kterou má dva syny. Na výživném po rozvodu dostává slušných 400 tisíc korun měsíčně, ale to mu nestačí a soudí se o víc.

Prý chce zajistit dětem stejný luxus, jako mají u maminky, ale jaké potřeby nedokáže naplnit nespecifikoval. Co bude dělat, až budou synové plnoletí a Britney už nebude mít povinnost mu platit? Po rozvodu v roce 2007 navíc dostal 26 milionů korun.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...