Britney Spears: Exmanžel ji obírá o peníze

Kdyby se nikdy s Britney Spears (36) neseznámil, byl by Kevin Federline (40) pouhým průměrným tanečníkem. Ke slávě se dostal díky svatbě s popovou zpěvačkou, se kterou má dva syny. Na výživném po rozvodu dostává slušných 400 tisíc korun měsíčně, ale to mu nestačí a soudí se o víc.

Také vás může zajímat ...

Prý chce zajistit dětem stejný luxus, jako mají u maminky, ale jaké potřeby nedokáže naplnit nespecifikoval. Co bude dělat, až budou synové plnoletí a Britney už nebude mít povinnost mu platit? Po rozvodu v roce 2007 navíc dostal 26 milionů korun.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...