Čeká Halinu Pawlowskou stěhování?

Odevede si ji hrabě do Rakouska?

Spisovatelka ve své nové knize odtajňuje, jací muži se jí dvoří a kterým nedokázala odolat.

Po třech letech od smrti milovaného manžela ZDEŇKA (†60), který podlehl zákeřné rakovině a zemřel HALINĚ PAWLOWSKÉ (61) takřka v náručí, se prý moderátorka a spisovatelka rozhodla přestat se bránit novému vztahu.

Dlouho se spekulovalo, že Pawlowské dlouholetý kamarád a producent KAREL CZABAN (67) by mohl být tím, kdo ji smutku po manželovi zbaví. Jak se ale zdá, jejím vyvoleným je někdo úplně jiný! Pawlowská na tiskovce ke své nové knize Cesta za láskou přiznala, že je zamilovaná. Zároveň se svěřila, že dostala pozvání od rakouského hraběte z Wachau na jeho zámek. Nabídku prý bez váhání přijala.

Znamená to tedy, že Halinu čeká bezstarostný život na zámku? Dokázala by se ale kvůli lásce vzdát své kariéry a odstěhovat se? Těžko říct.

Také vás může zajímat ...

Na to si asi budeme muset počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...