Chce mít muže na očích?

Manželé HANA ZAGOROVÁ (73) a ŠTEFAN MARGITA (63) nedávno oznámili, že budou koncertovat společně. Co tak najednou?

Mnoho let měli ti dva oddělené kariéry. Každý si jel to své a spojilo je maximálně natáčení společného pořadu pro televizi. To bylo ale už před lety. Od té doby se zpěvačka Hana Zagorová (73) zuby nehty držela své kariéry, i když leccos napovídá, že si v zahraničí její manžel, žádaný operní zpěvák Štefan Margita (63), vydělá víc.

Také vás může zajímat ...

To se teď ale změnilo a možná v tom roli sehrála nevěra!

Opouští ji na dlouhé měsíce

Není tajemstvím, že je Margita často několik měsíců v zahraničí a svou ženu nechává v Česku.
Ta za ním sice dojíždí, ale prý se už začíná cítít hodně osamělá. Sama sice koncertuje, ale jelikož je zkušená zpěvačka, nemusí už trávit tolik času na zkouškách a vystoupení zvládne levou zadní. Má tak tím pádem dost volného času.

Hana je známá tím, že si ráda vyhodí z kopýtka a ráda se baví. Jenže bez manžela ji to prý nebaví. Dost často mu údajně jeho pracovní nasazení vyčítá. Když se pak doslechla, že by jí zpěvák měl být v zahraničí i nevěrný, rozhodla se udělat všemu zapřítrž. Na několik měsíců si Štefana zabrala jen pro sebe a manželé spolu začali koncertovat.

Milenky na něj zapomenou?

Zagorová si může mnout ruce, protože spojila příjemné s užitečným. Na manželskou dvojici se jistě přijde podívat řada zvědavých diváků, a navíc bude mít Hanka svého „Štefíčka“ pod kontrolou.

Doufá, že na něj pak zahraniční krasavice zapomenou a ona se nebude muset užírat žárlivostí? Nedomyslela prý ale jednu věc. Až jejich společné koncertní turné skončí, manžel se jistě v Čechách dlouho neohřeje a opět jí frnkne pryč. Zagorová prý už uvažovala o tom, že kariéru pověsí na hřebík a bude manžela všude doprovázet. To jí ale Margita údajně rozmluvil.

Diváci by prý o milovanou interpretku neradi přišli a do rodinné kasy se hodí každá koruna.Vždyť nikde není psáno, že jim zdraví dovolí pracovat do sta let. Zagorová navíc není úplně zdravá. Sice nedává únavu najevo, ale i ji trápí vyčerpání.

Nejednou musela zrušit koncert kvůli nemoci.

Konec kariéry?

Před dvěma lety ji dokonce vyřadila z provozu na několik dní.Zpěvačka také musí kvůli nemoci docházet na výměnu krve. Možná je koncertní turné s manželem její poslední.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...