Chce se zbavit svojí minulosti

Krest knihy Jitka Zelenkova: Sem tam - Studio Dva

Zpěvačka Jitka Zelenková stále zpytuje svědomí. Nemůže se zbavit výčitek, že si před několika lety začala tajný poměr s ženatým Ladislavem Štaidlem (73). To ještě netušila, že jedenáct let milostného života s hudebníkem, kterému nechtěla narušit jeho rodinný život, bude pro ni možná životní prohrou.

Také vás může zajímat ...

Šarmantní Štaidl prý přitom měl poměry i s jinými ženami a Zelenková se s nevěrou přítele nedokázala smířit, proto mu to oplácela. Vztah se vyhrotil rozchodem, kvůli kterému se Zelenková nedovedla znovu zamilovat a lásce se doposud vyhýbá.

Jak to zvládne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama